top of page
מריה בר אדריכלות עיצוב פנים צפון ומרכז

מריה בר, בוגרת שנקר - בי״ס גבוה להנדסה ועיצוב במגמת אדריכלות ועיצוב פנים, מורשית תכנון וחתימה לבנינים בני עד 4 קומות. מקפידה להפגיש את חלומותיכם עם נתוניהם הטבעיים של המבנה וסביבתו כך שהתוצאה הסופית תהיה המתאימה ביותר עבורכם.

 

כשאתם עוצמים את העיניים ומדמיינים את בית חלומותיכם מה אתם רואים? אילו צבעים? ריחות? צלילים? באיזו אווירה הייתם רוצים להתעורר בבוקר? ובאיזו אתם חולמים להירדם? אתם מעדיפים סביבה מודרנית או קלאסית? אולי את שניהם? ומה עם הארוחות המשפחתיות? בדר"כ בצהרים או בערב? ומה לגבי עיצוב הסלון?

 

תכנון סביבת המגורים חייב לתת את התשובה הטובה ביותר לכל אחת מהשאלות האלו ולעוד רבות אחרות. התהליך מתחיל בהיכרות מעמיקה שתאפשר לי לנסות ולהציע לכם את התשובות ההולמות ביותר לכל השאלות המגדירות את מה שאתם רוצים או צריכים בביתכם.

 

לאחר שהגדרנו את כל הרצונות, החלומות והצרכים, וכמובן גם את מסגרת התקציב, אבנה את הפרוגראמה המהווה את בסיס התכנון. בהמשך אציג בפניכם מספר אפשרויות ומהן נבנה ביחד את הסקיצה הסופית שתהפוך לתוכניות העבודה הפרטניות.

 

לקוחות ממליצים:

 

משפחת ויסוקר - רח׳ מטודלה, תל אביב:

 

 ״מריה היא ארכיטקטית צעירה בעלת גישה עיצובית מודרנית וידע בכל הנוגע לחומרים חדשניים. היא ליוותה אותנו משלב תיכנון השיפוץ בביתנו, התאמתו לצרכינו הנוכחיים והעתידיים ועד לשלב התאמת התמונות ותלייתן בחלל החדש.

 

עם מריה סיירנו בין הספקים השונים ובחרנו בסיועה את אביזרי האינסטלציה והחיפויים. טעמה העיצובי המעודכן והסולידי תאם לנו והיא זכתה לקבל יד חופשית לתיכנון ועיצוב המטבח, חדרי השירותים והחדרים הנוספים. בשקט, בביטחון ובאלגנטיות, ניווטה מריה את בעלי המלאכה והקבלן האחראי לתוצאה הרצויה. אנו ממליצים עליה בחום. ״

 

משפחת בן שלום - רח׳ בני הנביאים, רמת גן:

 

 ״הדירה מצאה חן בעיני ובעיני בן זוגי לחיים ברגע שכף רגלנו דרכה בה. אהבנו את המיקום, את השכונה והיה לנו ברור שיש בה פוטנציאל לא ממומש, שבמטראז׳ הקיים שלא נוצל כהלכה נוכל לבנות את דירת חלומותינו.

 

בראש היו לי כל מיני רעיונות לשבור קיר פה, להזיז חדר לשם אבל כשהתחלנו לשבת עם התוכניות, התגלו אילוצים של עמודים תומכים שלא ניתן להזיז וכדומה. מריה פשוט הציגה פתרונות פרקטיים  - אחד מהם זה נישה לטלוויזיה שתוכננה על גבי עמוד שלא ניתן להזיזו, שמצדה השני משמשת כמקום אחסון.  לא העליתי בדעתי את השינוי המדהים והכל כך פרקטי שזה עשה לחלל המרכזי של הדירה.

 

נפגשנו מספר פעמים, דברנו על מה חשוב לנו, מה סגנון ואורחות חיינו, מה היינו רוצים שיהיה בבית, על מה אפשר לוותר. מריה היתה מאוד סבלנית וקשובה, ירדה לפרטים והתעמקה. לבסוף חזרה עם סקיצה שפשוט טרפה את כל הקלפים וארגנה את החלל בבית בצורה מושלמת!

 

מריה גם ליוותה אותנו בעיצוב ותכנון ארונות המטבח וחללי האחסון בחלל המגורים וכן עזרה לנו לבחור את הצבעים לקירות כך שיתאימו לריצוף שבחרנו. התוצאה מדהימה! 

ממליצים בחום. תודה רבה!״

 

משפחת צוק - רח׳ הזורע, רמת השרון:

 

״לפני שלוש שנים רכשנו את ביתנו הראשון: דירה שדרשה שיפוץ וחשיבה "מחוץ לקופסא"  - שיפוץ הבית מהיסוד, תכנון למקומות אחסון ולבסוף עיצוב ותכנון מחדש. תכנון ושיפוץ בית היא משימה מורכבת ורוויה קשיים ולמזלנו הרב פגשנו את מריה ותוך זמן קצר הבנו שבמקרה שלנו זה יהיה שונה.

 

הצגנו את התוכנית הכללית והתקציב ומאותו רגע התהליך הפך לקל פשוט והרבה יותר יעיל. ראשית, הכימיה ביננו הייתה מושלמת וזה הבסיס להתחלה טובה בכל תחום, מריה הפגינה רגישות והבנה מלאה לצרכים שלנו תוך הקפדה ושמירה על מסגרת תקציב שפויה.

 

טרם תחילת העבודה נוסחה רשימה מסודרת ובה כלל תכולות העבודה הנדרשות בבית, דבר שסייע לנו לקבל הצעת מחיר מפורטת ומדויקת מצד בעלי המקצוע. עם תחילת העבודה נעשתה עבודה צמודה למול בעלי המקצוע השונים על מנת לוודא שהעבודה מתקדמת בקצב הנכון ובהתאם לתוכנית שתכננה.

 

התוצאה הסופית הייתה לא פחות ממושלמת, ביצוע מול תכנון במלוא מובן המילה. נוסיף גם בנימה אישית שאין דבר מספק יותר לשפץ את בית חלומותיך כפי שהוא מופיע בדמיונך ולגלות בסוף התהליך שמדמיון זה הפך למציאות מוגמרת, במקרה שלנו האחראית להפיכת החלום למציאות זו מריה.״

 

משפחת עין קדם - רח׳ בר-לב, קריית טבעון:

 

  ״פניתי למריה ברגע של יאוש, יונתן עולה לכיתה א - איך הופכים חדר משחקים מבורדק של בן ובת לחלל מחולק לשניים המכיל גם את כל המשחקים וגם פינת לימודים מדוגמת?

 

כבר אחרי הפגישה הראשונה עם מריה נשארתי עם המון חומר למחשבה ותקווה שכן אפשר ...גם וגם וגם... וכך היה. התוצאה המדהימה מדברת בעד עצמה.

הילדים ממש "גרים" ביחידת הלימודים והמשחקים שלהם. ממליצה! ״

 

משפחת עין קדם - רח׳ גלבוע, נופית:

 

 ״העברנו לטיפולה המסור של מריה (אחרי נסיון קודם מאוד מוצלח...) פרויקט להוסיף לבית המגורים שלנו יחידת דיור. חשבנו על המון פשרות, בכל זאת הגודל מגביל, הבית כבר בנוי איך אפשר להפוך קומה עם חדר שינה אחד ליחידה בת 3 חדרים??? 

 

אז זהו שאצל מריה הכל אפשר. עם יצירתיות ודרך לראות את הפוטנציאל שאנחנו בעין בלתי מקצועית לא הצלחנו לראות במשך יותר מעשור. מריה עשתה זאת ובגדול בטוב טעם ובסגנון רגוע וקלסי ששמור רק לה. ממליצים עליה בחום רב !!״

bottom of page